Gizlilik Politikasi

Gizlilik Politikasi

FİRMAMIZ 25 YILLIK DENEYİMİ İLE  İŞ GÜVENLİĞİ ÜRÜNLERİ, İŞÇİ SAĞLIĞI VE KİŞİSEL KORUYUCULAR SATIŞI İLE İLGİLİ OLARAK ,  FAALİYET VERMEKTEDİR.
İş güvenliği ekipmanları ve malzemeleri sektöründe satış yapmakta olup farklı ürün kategorilerinde yerli ve yabancı markaların bayiliklerini bünyesinde bulundurmaktadır.
İşletmenizin ihtiyacı olan iş güvenliği ve işçi sağlığı malzeme taleplerinizde, geniş ürün yelpazemizden en uygun fiyatlarla yararlanabilmek için mutlaka teklif isteyiniz. 
İşletmenizde kullanacağınız veya satışını yapacağınız kişisel koruyucu donanımı seçerken ihtiyaç duyduğunuz teknik bilgiyi ve desteği bizlerden alabilir, 
dilerseniz yüz yüze tanışmak için  sizleri işyerinizde ziyaret etmemizi talep edebilirsiniz.
 
 
İŞ GÜVENLİĞİ Uygun Fiyatta İşçi ve İşyeri Güvenliği Malzemeleri, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için üyelik esnasında verdiğiniz bazı bilgilerinizi (isim, soyadı, yaş, ilgi alanları, e-posta gibi)  İŞ GÜVENLİĞİ ÜRÜNLERİ Uygun Fiyatta İşçi ve İşyeri Güvenliği Malzemeleri sunucularında şifreli ortamlarda tutmaktadır.  İŞ GÜVENLİĞİ ÜRÜNLERİ Uygun Fiyatta İşçi ve İşyeri Güvenliği Malzemeleri sunucularında toplanan bu bilgiler dönemsel olarak yapılan kampanya çalışmalarında, müşteri profillerine yönelik özel olarak yapılan promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri sınıflandırma çalışmalarında sadece  İŞ GÜVENLİĞİ ÜRÜNLERİ Uygun Fiyatta İşçi ve İşyeri Güvenliği Malzemeleri tarafından yönetilmekte ve kullanılmaktadır.  İŞ GÜVENLİĞİ ÜRÜNLERİ Uygun Fiyatta İşçi ve İşyeri Güvenliği Malzemeleri’ na üye olurken verdiğiniz kişisel bilgilerinizi Üyelerimizin haberi olmaksızın ya da aksi bir talimatı olmaksızın üçüncü şahıslarla paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamakla yükümlüdür.

 İŞ GÜVENLİĞİ ÜRÜNLERİ Uygun Fiyatta İşçi ve İşyeri Güvenliği Malzemeleri'ya Üye formlarının istediği kişisel bilgilerin ve e-posta adreslerinin haricinde site kullanımı esnasında izlediği, ziyaretçi hareket ve kullanım alışkanlığı tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel hiçbir bilgiyi içermeyen bu istatislikler siz müşterilerimizin sitemizi daha rahat, keyifli ve ayrıcalıklı kullanabilmeniz için  İŞ GÜVENLİĞİ ÜRÜNLERİ Uygun Fiyatta İşçi ve İşyeri Güvenliği Malzemeleri iş ve proje ortakları ile paylaşılabilmektedir.

 İŞ GÜVENLİĞİ ÜRÜNLERİ Uygun Fiyatta İşçi ve İşyeri Güvenliği Malzemeleri müşteri bilgileri ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlülükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. (Örn: Banka kredi kartı suçları, adliyeler, polis karakolları gibi resmi yerlere resmi bir talep yazısı karşılığında)

 İŞ GÜVENLİĞİ ÜRÜNLERİ Uygun Fiyatta İşçi ve İşyeri Güvenliği Malzemeleri müşterilerinin sisteme girdiği bilgileri sadece girişi yapan müşteri ulaşabilmekte ve yine gerekli bilgileri sadece sisteme girişi yapan müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşabilmesi ya da bu bilgileri değiştirebilmesi mümkün değildir.

 İŞ GÜVENLİĞİ ÜRÜNLERİ Uygun Fiyatta İşçi ve İşyeri Güvenliği Malzemeleri'da ödeme sayfasında istenilen kredi kartı bilgileriniz,  İŞ GÜVENLİĞİ ÜRÜNLERİ Uygun Fiyatta İşçi ve İşyeri Güvenliği Malzemelerin'dan alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst ve özel seviyede tutmak amacıyla  İŞ GÜVENLİĞİ ÜRÜNLERİ Uygun Fiyatta İşçi ve İşyeri Güvenliği Malzemeleri alt yapısında veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamakta ve saklanmamaktadır. (Visa ve Master Card yasaları gereği bu tarz işlem yapmak yasaktır ve yasa dışıdır.) Kredi kartı ödemesine yönelik tüm işlemler  İŞ GÜVENLİĞİ ÜRÜNLERİ Uygun Fiyatta İşçi ve İşyeri Güvenliği Malzemeleri ödeme sayfası ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında 256 bit özel SSL, Secure Sockets Layer sifremele yöntemi ile gerçekleşmesi sağlanmaktadır.
Kredi kartları ile ilgili hiçbir bilgi site tarafından kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi mümkün değildir.

Gizlilik sizin içinde bizim içinde önemlidir.