YANGIN KAÇIŞ BAŞLIĞI PARAT 5510

YANGIN KAÇIŞ BAŞLIĞI PARAT 5510

892.77 +%18 KDV
Stok Durumu: Stokda Var

Detay

Teknik Açıklamalar

Yangın kaçış başlığı; zehirli gazlara, buharlara ve parçacıklara karşı koruma sağlayan bir CO-P2 kombine filtre içerir. Bu, kullanıcının güvenli bir şekilde nefes alıp vermesini ve tehlikeden uzak bir yere kaçmasını sağlar. Esnek boyun manşetli evrensel boyu sayesinde, yangın kaçış başlığı çoğu kullanıcı için güvenilir bir koruma sağlar. Ürün, gözlük takan ya da sakallı kişiler için de uygundur ve parlak rengi sayesinde tehlikeli durumlarda kolayca görülür. Büyük vizör, buğu önleyici bir ajanla
işlemden geçirilmiştir ve kaçış esnasında kolayca yön bulmak için net görüş imkanı sağlar. Dräger PARAT® C, kullanıcıyı en az 15 dakika süreyle yangın esnasında ortaya çıkan dumana ve tehlikeli gazlara karşı korur. EN 403'ye uygun olarak onaylanmıştır.

Taksit

Taksit

Yorumlar

"Bu ürün ile ilgili yapacağınız yorumlar diğer müşterilerimizin ürünü satın alma konusunda yardımcı olur. Ürün politikamız ürün ile ilgili olumlu olumsuz tüm görüşleri yayınlamak üzerine kurulmuştur."

Öneriler

"Bu ürünün fiyat bilgisi, resim, ürün açıklamalarında ve diğer konularda yetersiz gördüğünüz noktaları öneri formunu kullanarak tarafımıza iletebilirsiniz. Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz."

Ürün resmi kalitesiz, bozuk veya görüntülenemiyor.
Ürün açıklamasında eksik bilgiler bulunuyor.
Ürün bilgilerinde hatalar bulunuyor.
Ürün fiyatı diğer sitelerden daha pahalı.
Bu ürüne benzer farklı alternatifler olmalı.